Adrián López hala dışarıda ancak Lucas Torró, Arrasate’den 23 oyuncunun kadrosuna girdi.

Adrián López hala dışarıda ancak Lucas Torró, Arrasate’den 23 oyuncunun kadrosuna girdi.

Atış, bir Soldier rakibinden sekerek geri döndü, ancak direkten düştü. Oradan, ödülsüz rojiblanco monologu. Ve futbol nasıl, beklenmedik ceza, çünkü oyunun yeniden başlamasından çeyrek saat sonra Asante, Rui Silva’nın ilk Kıbrıs yaklaşımında beraberliği sağladı. Diego Martínez’in çaresi, Darwin Machís’i Gonalons için sahaya çıkarmaktı, bu da açık bir niyet beyanıydı. Ve işe yaradı. Soro, Fabiano’nun Venezuela’nın şutunu reddetmesinden yararlanarak aradaki yeri geri aldı. Beklenenden daha fazla belayla mutlu son.

Huesca için başka bir acımasız son. Bir kez daha hak etmesine rağmen, Huesca takımı parkurun uzun zamandır beklenen ilk galibiyetinden mahrum kaldı. Kaderi iki dakika içinde, aynı zamanda iyi bir zaman geçirmeyen bir Granada, 1-3 berabere kaldı. Yine olumlu bir kalemle konsantrasyon içinde günah işleyen Míchel için yeni bir başarısızlık. 

12/06/2020

17:34 tarihinde CET

Francesc Ripoll

VERİ SAYFASI

Santander Ligi

GRA

3-3

TON

Nar

Rui Silva; Foulquier (Quini, 78 ‘), Germán, Duarte, Neva (Jorge Molina, 78’); Gonalons, Milla (Kenedy, 67 ‘), Eteki (Herrera, 46’); Machís, Puertas (Soldier, 46 ‘) ve Suárez.

Huesca

Alvaro; Maffeo, Pulido, Siovas, Galán; Mosquera, Rico (Doumbia, 64 ‘), B. Garcia (Escriche, 86’); Ferreiro (Juan Carlos, 86 ‘), Rafa Mir (Okazaki, 64’) ve Sandro (ontiveros, 70 ‘).

Hedefler

0-1 M.21 Mikel Rico. 1-1 M.43 Luis Suarez. 1-2 M.40 Borja García. 1-3 M.82 Okazaki. 2-3 M. 88 Jorge Molina. 3-3 M.90 Almanca.

Hakem

Alberola Rojas (Kastilya Manchego). TA: Faulquier (31 ‘), Germán (56’).

Olaylar

Nuevo los Cármenes’de oynanan oyun.

Toplantı, Huesca’nın topu bir Granada’ya rotasyonlarla teslim etmesiyle başladı. Avrupa partilerinin sallanması bunu gerektiriyor. Ancak dakikalar geçtikçe, Alto-Aragon ekibi gerildi ve komuta etmeye başladı. Kurs boyunca zaten yaygın olan ama hiçbir zaman karşılığını almamış olan iyi bir oyunu göstermek için. İyimserlik, Sandro’nun merkezini altına çevirmek için kafasını koyan Mikel Rico’nun bir golü sayesinde Huesca bankını ele geçirdi.

Nasridler, golün ardından büyüyen Michel’den önce tekrar tekrar karşılaştı. Ancak seçkinlerde bir hata sizi mahkum eder. Başarısız olursan iyi oynamanın bir anlamı yok. Ve konuk arka taraf, Granada’nın yarışmayı eşitlemek için yararlandığı bir şey yaptı. Bir sayaçta Luis Suárez, ilk kez sahneye çıkan Álvaro Fernández’i yendi. 

İktidarsızlığın tüküren görüntüsü Barça

Atleti zirveye ulaştı ve Suárez ile Salzburg’da finale kaldı

Barça, Karnavalı tahmin ediyor ve Ligi fırlatıyor

Diego Martínez aradan sonra bir dosya taşıdı, ancak tepki karşı taraftan geldi. Ferreiro bunu müziğe koydu ve Borja García ikinci dizeden gelen emboliyi kutladı. Parti çıldırdı. Endülüslülerin onu karada, denizde ve havada denedikleri bir olay atı karınca oldu. Ve Okazaki’nin oyunu mahkum ettiği anlaşıldığında çılgınlık patlak verdi. Alto Aragonese için iki önemli dakika içinde, Granada bir noktayı güvence altına almak için havaya fırlattı. Jorge Molina ve Germán zaferi bir kez daha Huesca’dan uzaklaştırdı. Ve durum daha kötü olabilirdi çünkü son oyunda dördüncü sopayı kurtardı. 

Granada koçu Diego Martínez, bu Cumartesi günü Barça’ya karşı ve aleyhine her şeyin karmaşıklaştığını kabul etti. "dünyanın en iyisi", bir Messi "tam potansiyelini ortaya çıkardı" Los Cármenes’te 0-4’te, onları illüzyonlarından ve işlerinden ayırmayan bir yenilgi.

01/09/2021

Yasa 01/10/2021 saat 10: 14’te CET

EFE

Konular

Leo Messi

"İşler her zaman daha iyi yapılabilir, özellikle 0-2 bize zarar verir. Geçen yıl ilk maçta gol attık. Bu yıl yaklaşımlar bizim ve ilk başta bize puan veriyorlar. Dünyanın en iyisine karşı her şey çok karmaşık bir hal aldı. Messi tüm potansiyelini ortadan kaldırır"dedi bir basın toplantısında.

"Duygusal olarak umarım hiçbiri (sonuç), bu sezon bu kadar çok maçla sıfır ulusal akşamdan kalmayız, çünkü hemen rekabet etmeliyiz. Çok yankılanan bir yenilgiydi. Takım çok iyi başladı, rahat değildi"ekledi.

"Böyle bir takımla karşılaştığınızda çok etkili olduğu doğru, çok yokuş yukarı çıkıyor ve 0-3 ilk yarıda çok zorlaşıyor", ısrar etti, zaten düşündüğü ikinci bölümde bunu fark ederek "doz çabaları" yaralanmaların ve koronavirüs vakalarının dokunduğu bir şablon içinde.

Mingueza: “Bu yolu takip etmeliyiz”

Messi en iyi halini kurtarır ve efsaneyi büyütür

Koeman: "Riqui Puig’e karşı hiçbir şeyim yok"

Karşılaşmanın tartışmalı oyunlarına girmek istemeyen Endülüs teknik direktörü, onbiri yapmanın zor olduğunu kabul etti. "Elimizdeki kayıplar göz önüne alındığında ekibi kurmak çok zor. Birkaç covid vakası yaşadık ve bu, oyuncuları farklı şekillerde etkiliyor. Oynarken yarışa geri dönmek güzel ve zor oluyor. Tutum güzel, bugün olumsuz sonuç veren 28 maçımız var ama savaşmaya devam etmeliyiz, muazzam bir heyecan içindeyiz", iddia etti.

Granada ve Osasuna, bu öğleden sonra, Nazariler zamanında Avrupa taahhütleri nedeniyle ertelenen 4. maç günü beklemedeki maçlarını tartışıyorlar. Ve bu “ekstra” puanlar, her ikisi için de Mayıs suyu olabilir. Avrupa’da yeniden bir araya gelin ve söz konusu hedeflerin soyundan çıkın.

12 Ocak 2021, 08:01 CET

Roger Payró

Diego Martínez’in adamları performanslarında çok az şey yaptılar – aşırı derecede ciddi bir şey değil – ama yine de ana hedefleri olan kalıcılık konusunda büyük bir yastıkları var. Bu, Eski Kıtayı tekrar gezmek için seçilenlerden biri olma yanılsamasını ortadan kaldırmaz. Son dört günde üç mağlubiyet ve ayrıca kupa taşıyıcısının Cultural karşısında fazladan kazandığı zafer, ekibinde şüpheler uyandırdı.

Barça’ya (0-4) son nakavt özellikle endişe vericiydi. Sonuç yüzünden değil, Granada’nın ne kadar az rekabet edebildiğinden dolayı, en önemli özelliklerinden biri. Şans eseri Diego Martínez, Luis Milla ve Yangel Herrera için zaten Katalanların önünde çekim yapmışlardı ve ikisi de medüllerde yer alacaklar. Vallejo askıya alınmayacak, Víctor Díaz da yaralanmayacak. Quini ve Gonalons şüpheli.

Aleñá, hava alan bir Getafe’de zaferle sahneye çıktı

Osasuna’da özellikle Real Madrid karşısında elde edilen değerli noktadan sonra daha fazla pozitiflik var. Takımın son dört tarihte yaptığı gibi büyümek için bir çekiliş. Jagoba Arrasate’dekiler teker teker dolabını taşıyor ve yavaş yavaş, bir zamanlar sorunsuz bir şekilde kurtuluşa ulaşan sağlam ekibin örneklerini gösteriyorlar.

Saldırıda, Rubén García onun adamı. Yine yüksek seviyede, Xàtiva’dan olan takımdaki en formda futbolcu. Adrián López hala dışarıda ancak Lucas Torró, Arrasate’den 23 oyuncunun kadrosuna girdi.

Olası dizilimler:

Granada: Rui Silva; Faulquier, Duarte, Germán, Neva; Yangel Herrera, Luis Milla; Luis Suárez, Montoro, Darwin Machís; ve Asker.

Osasuna: Sergio Herrera; Nacho Vidal, David García, Aridane, Juan Cruz; Moncayola, Oier; Roberto Torres, Rubén García, Jony; ve Calleri.

Hakem: González Fuertes (Asturian). 

Simeone: "Dembélé çok gelişmiş"

Diego Martinez: "Dünyanın en iyisinden önce bizim için her şey karmaşıktı"

Zaman: 19.00

Granada’nın Portekizli stoper, Domingos Duarte, ülkesinin üst düzey takımıyla çıkış yapmanın “muhteşem bir sansasyon” olduğunu belirterek, Portekiz kaptanı Cristiano Ronaldo’nun “her zaman yardımcı olan” çok iyi bir amca “olduğunu vurguladı. sen".

19:57 tarihinde 11/20/2020 CET

EFE

Portekiz ile çıkış yapmak muhteşem bir sansasyondu. Her zaman yeşil marşı söylemeyi hayal edersiniz, bu, çocukluğundan beri ülkesi için oynamayı hayal eden bir futbolcu için olabilecek en yüksek sayıdır. Umarım tekrar yaşayabilirim ”, dedi Domingos Duarte, Portekiz takımıyla yaptığı son maç hakkında.

Stoper, Portekiz’in geçtiğimiz hafta Andorra’ya karşı oynadığı hazırlık maçında, üst düzey takımla “bir yıl” geçirdikten sonra ve şimdiye kadar ilk maçına çıkmamıştı.

Domingos Duarte, Granada’nın bu Cuma günü yaptığı açıklamalarda, Cristiano Ronaldo, Juventus Turin forvet ve Portekiz takımının kaptanı figürünün altını çizdi.

“Cristiano ile birlikte çalmak heyecan verici çünkü o ülkenin en büyük figürü. O çok iyi bir amca, çok iyi bir kaptan ve her zaman size yardım ediyor ve sizi cesaretlendirmek için orada ”dedi.

Granada savunucusu şunu söyledi "First’te oynamamış olsaydım" rojiblanco ekibi ile "Çıkış yapamazdım" Portekiz ile verdiği şey için "kulüp, takım arkadaşları ve antrenör kadrosuna teşekkürler".

Oleg Petrov’un Robert Moreno hakkındaki inanılmaz görüşü

"Çok büyüyorum, çeşitli yönlerden gelişen daha olgun bir oyuncuyum ve bu sayede teknik direktör (Diego Martínez) ve kulüp bana çok yardımcı oldu ”diye ekledi.

Domingos, Portekiz için ilk çıkışının “bittiğini” ve şu anda “en önemli şeyin” Granada’nın “bu Pazar Valladolid’e karşı” oyunu olduğunu, bu yüzden “geleceklere odaklanmaları” gerektiğini açıkça belirtti.

“Biz onların önerdiklerine uyum sağlayan bir ekibiz. Çok sayıda oyun olması iyi, hepimizin çok dakikası olacak ve oynadığı zamana hazırlıklı olmamız gerekiyor, çünkü sonunda tüm fırsatlara sahip olacağız. “Dedi.

Atlético ve Barça ile en çok oynayan 10 oyuncu

Makélélé: "Madrid’de başlangıçta bana goldbets.top ıslık çaldılar"

Portekizli uluslararası oyuncu, “takım içinde rekabet olması iyi bir şey” olarak değerlendirdi çünkü bu “her geçen gün gelişmeye” hizmet ediyor ve “yapacak çok şeyleri” olan bir sezonda gidecekleri “uzun bir yolu” olduğunu doğruladı. için savaş. ”. 

LaLiga, geçtiğimiz günlerde Nasrid takımının takımını ve antrenör kadrosunu etkileyen Covid vakalarının bir sonucu olarak Granada’nın Real Sociedad’a karşı bu Pazar maçını erteleme talebini reddetti. Sonuncular, Antonio Puertas ve delege Manuel Lucena’nın halihazırda var olan Jesús Vallejo, teknik direktör Diego Martínez, ikinci teknik direktör Raul Espinola ve kaleci antrenörü Juan Carlos Fernandez ile birlikte davalarına katılacak olanlar.