Bölgede düşük saatte 87 mph kaydırıcı.

Bölgede düşük saatte 87 mph kaydırıcı.

Bu, Cole’un tüm sezon boyunca defalarca sergilediği baskın performans ve Greinke’nin 2000’lerin ortasından beri sunduğu yüksek vasıflı mükemmellik türü. Rays az önce Verlander’ı aldı. Şimdi Cole’la ve sonra Greinke’lenmekten kaçınmaları gerekiyor. Yine de, adınızın sözlü olarak ifade edilmesi güzel bir şey, değil mi?"Bilmiyorum, Verlander itiraz etti. "Demek istediğim, sanırım bu oldukça büyük bir iltifat. Bunun dışında ne söyleyeceğimi bilmiyorum." 30 Ekim 2019 ESPN.com 2019 Dünya Serisi, Washington Nationals’ın memleketi Houston Astros’u şaşkına çevirdiği Minute Maid Park’ta kazananların hepsini alacağı bir finalle sona erdi. 7. Maç öncesinde, sırasında ve sonrasında nasıl düştüğünü burada bulabilirsiniz. Dünya Serisini kazandıktan dakikalar sonra sahada Rendon: "Burbon istiyorum!" pic.twitter.com/wJY5fXgDRw— Dan Mullen (@DanMullen_ ESPN) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / İnanmaktan asla vazgeçmedik.

Dans etmeyi hiç bırakmadık, SAVAŞTA KALDIK, MÜCADELEYİ BİTİRDİK ve şimdi sonsuza dek DÜNYAYIZ. DİZİ. ŞAMPİYONLAR. # STAYINTHEFIGHT pic.twitter.com/7WqNfrDBO9— Washington Nationals (@Nationals) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / BABY ???????????????? @ Nationals # ALLCAPS // #STAYINTHEFIGHT pic.twitter.com/zB1CQtnTT9— Washington ?? Başkentler (@Capitals) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / İLÇELER İÇİN, @ Ulusal! ???? # FINISHEDTHEFIGHT pic.twitter.com/AmKxZJRKBe— Washington Wizards (@WashWizards) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / Adam Eaton ve oğlu: https://t.co/SvSn8QR19E pic.twitter. com / XiS2gwJdKp— David Schoenfield (@dschoenfield) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / Yeni donanımla hızlı bir ekip fotoğrafı çekme zamanı pic.twitter.com/FP7wdAxNNS— Dan Mullen (@DanMullen_ ESPN) 31 Ekim, 2019 / ** / / ** / Max Scherzer gözyaşlarını tutamaz. pic.twitter.com/FjtqMNeqpN— Jeff Passan (@JeffPassan) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / Milli Takımlar, MLB tarihinde en az 500 maçın altında en az 12 maç kaldıktan sonra MLB tarihinde kazanan 2. takım oldu Normal sezon (1914 Braves). Aynı zamanda MLB tarihinde tek bir sezon sonrası 3 galibiyet-hepsini alan maç kazanan ilk takım. pic.twitter.com/Y9lCONbLQR— ESPN İstatistikleri & Bilgi (@ ESPNStatsInfo) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / @Nationals, 28 Mayıs’ta #WorldSeries’i kazanma şansı% 0.1’den DAHA AZ oldu.

Şimdi, kupayı yükseltiyorlar. #CHAMPS pic.twitter.com/Sd4F6TK81y— MLB İstatistikleri (@MLBStats) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / Olağanüstü bir sezon ve #WorldSeries için @Nationals’a tebrikler. pic.twitter.com/v15osTF0b0— Houston Astros (@astros) 31 Ekim 2019 / ** / ** / Oyun içi güncellemelerDaniel Hudson World Series’i kapatıyor. Sanırım yazmam gereken yeni bir bölüm var. Jeff Passan (@JeffPassan) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / ?? 2019 WASHINGTON ULUSALLARINIZ # WORLDSERIES ŞAMPİYONLARIDIR! FINAL // #Nats 6, Astros 2 pic.twitter.com/D4J8p82bL8— Washington Nationals (@Nationals) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / Dünya izliyor Dominik Cumhuriyeti’ndeki @ National Academy’deki çocuklar. Bu harika. #WorldSeries pic.twitter.com/3rdfqrC9S3— MLB (@MLB) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / Washington Nationals, Dünya Serisi şampiyonasının üçü – Jeff Passan (@JeffPassan) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / Juan Soto bekar. Nats 4-2 önde.

Juan Soto süper insan. – Jeff Passan (@JeffPassan) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / ESPN İstatistiklerinden & Bilgi: Anthony Rendon ve Howie Kendrick, tek bir sezon sonrası birden fazla kazanan-hepsini alan oyunlarda yer alacak dördüncü ve beşinci oyuncular ve ilk takım arkadaşlarıdır. Dan Mullen, ESPN.com1 yıl önce Vay canına! Howie Kendrick, Will Harris’i sağ sahadaki faul direğinden iki turluk bir ev koşusu ile selamlarken, sezon sonrası süper kahramanı tekrar çarpıcı bir tarzda oynuyor ve Ulusal Şampiyonayı 3-2 öne geçiriyor. Zack Greinke inanılmaz bir oyun oynuyor ve karar vermeden ayrılıyor.David Schoenfield, ESPN Kıdemli Yazar 1 yıl önce Zack Greinke’nin Juan Soto’ya verdiği 2-1’lik saha bir grevdi. Şüphesiz bir grev gibi.

Soto yürürken yaralandı. Tabanda bağlama çalışması. Greinke bitti.

İşte Will Harris – Jeff Passan (@JeffPassan) 31 Ekim 2019 Astros hayranları kutlamaya henüz başlamayın. Anthony Rendon, plakanın ortasındaki alçak bir değişimle yükünü indirerek Astros’un liderliğini 2-1’e düşürdü ve hızlı bir şekilde Minute Maid Park’a bir gerilim duygusu getirdi.Dan Mullen, ESPN.com 1 yıl öncePazar günü çizikten tankı boşaltmaya kadar Salı günü # Game7’de Max Scherzer kalbini dışarı attı. # WorldSeries // #STAYINTHEFIGHT pic.twitter.com/EN8XA1t67N— Washington Nationals (@Nationals) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / Max Scherzer’in Dünya Serisi Oyunu İki koşuya izin verdikten ve beş istekada 103 atış yaptıktan sonra 7 sona erecek. Bu klasik Mad Max değildi, aynı zamanda kimsenin iki gün önce sahaya çıkamayacağından bile emin olmadığı bir adamdan inanılmaz bir performans sergiledi.Dan Mullen, ESPN.com1 yıl önce Max Scherzer’in gecenin son vuruşu olacak.https://goldbets.top/ Astros’un dizisi acımasız ve onu her dışarıda eziyet etti. Ona karşı iki tur kaşıdılar.

Bu arada, Zack Greinke hala Scherzer’in attığı beş vuruşta neredeyse yarısı kadar sahada. Jeff Passan (@JeffPassan) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / Astros nihayet büyük isabet aldı. Carlos Correa, Houston’ın liderliğini arttırmak ve Minute Maid Park’taki kalabalığı daha da ateşlemek için bir dalış yapan Anthony Rendon’un eldiveninden iki vuruşluk bir tekli sigara içerken, koşucularla skor pozisyonunu bekliyordum. Can Mullen, ESPN.com1 yıl önce ESPN İstatistikleri & Bilgi bunu bizim için ortaya çıkardı: Gerrit Cole’un rahatlattığı son ve tek zamandan kalma oyun hikayesi. https://t.co/iHRzNpb1QC— Bradford Doolittle (@bbdoolittle) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / Zack Greinke beş devre boyunca harikaydı. Minimumun üzerinde bir vuruş, bir vuruşa izin, ton yumuşak temas, sadece 59 atış. Astrolar hala 1-0 önde. Ve tahmin et şu anda kim kapının önünde yürüyor? Gerrit Cole. – Jeff Passan (@JeffPassan) 31 Ekim 2019 Minute Maid Park’taki enerji, bu Ekim ayında herhangi bir zamanda olduğu kadar elektrikli.

Astrolar, dört vuruşta sekiz baserunner ile Max Scherzer’e dalmaya devam ediyor. Baseballsavant.com’a göre, Astroların oyuna koydukları toplarda 0,393 beklenen vuruş ortalamaları var; Nats 0.320’de. Yine de 1-0 kalır.

Houston, tüm ay boyunca defalarca geri gelen bir Washington takımına karşı nakavt vuruşunu gerçekleştiremedi.Bradford Doolittle, ESPN Personel Yazarı 1 yıl önce, Zack Greinke taraftarları Anthony Rendon, Rendon’un ellerinde 3-2’lik bir fastball ile dördüncü bitirmek için. Ayrıca maç için ona dört veren iki asist daha yaptı. Sadece 41 atış yaptı. Ancak Astrolar, puanlama pozisyonunda koşucularla 5’e 0 ve skor 1-0 olarak kalıyor.David Schoenfield, ESPN Kıdemli Yazar 1 yıl önce Atıcı olarak potansiyel bir Onur Listesi olmasının yanı sıra Zack Greinke, atma pozisyonunda olduğu kadar iyi. höyük savunma olarak.

Beş kez Gold Glover, Milli Takımları puan tablosundan uzak tutmaya yardımcı olmak için 7. Maçta şimdiye kadar dört güçlü defansif oyun oynadı.Dan Mullen, ESPN.com1 yıl önceMax Scherzer, 7. maçta kimseyi kandıramıyor, ancak oyunda ısınan kimse yok. Washington arenası. Bu, Nats’ten her an uzaklaşabilecek bir oyun hissi veriyor.Dan Mullen, ESPN.com1 yıl önceZack Greinke, 28 sahada minimum üç vuruşla karşılaştı. Seyir ediyor. Sıralamada ilk kez Milli Takımlar kendi Oyunları 3-5 kişilikleri gibi görünüyor. – Jeff Passan (@JeffPassan) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / Astros çıkış hızı ile ikinci vuruşta Max Scherzer: Yuli Gurriel : 100.8, HRYordan Alvarez: 106.1, 1BCarlos Correa: 104.8, 1BGeorge Springer: 105.2, lineoutMax Scherzer’e çok sert vuruyorlar.

Dave Martinez bunu bilmeli ve bir acil durum planı hazır bulundurmalıdır. – Jeff Passan (@JeffPassan) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / Astros ilk saldırıda bulunurken Yuri Gurriel, 2-1 kaydırıcıyı Crawford Kutularının derinliklerine doğru yönlendirirken sol alanda – çitin üzerinden uçarken yükselmeye devam eden 100,8 mil hızla alçak bir çığlık atan. Başka bir deyişle, meşru bir patlama, o kadar sık ​​olduğu gibi ucuz değil. Önemli mi?

Maç 7s’de ilk golü 25-14’e çıkaran takım, David Schoenfield, ESPN Kıdemli Yazar1 yıl önce Astros ilk vuruyor. Yuli Gurriel, Max Scherzer’i Crawford Kutuları’na götürdü. Houston, 1-0 önde. Bölgede düşük saatte 87 mph kaydırıcı. Kötü bir adım değil.

Gurriel gerçekten iyi bir vurucu. – Jeff Passan (@JeffPassan) 31 Ekim 2019 / ** / ** / Zack Greinke, ikinci vuruşta Juan Soto’nun öncü single’ı etrafında çalışıyor – başka bir 109 mph lazer – ancak Howie Kendrick’i yarı vuruşlu 1-4-3 çift oyunda yakaladı. Greinke bu yıl 12 ikili oyun oynadı. Başka hiçbir sürahi beşten fazla dönmedi. Evet, Altın Eldiven Ödülü’nü kazanacak (oh, o da 0.508’i savurdu ve bu oyunun bir NL parkında oynanmaması hayal kırıklığına uğradı) .David Schoenfield, ESPN Kıdemli Yazar 1 yıl önceMax Scherzer’in oyunun ilk sahasında: 97 mil .

George Springer, sayımı tam olarak tamamlamak için ilk beş sahayı alır ve ardından, Springer’ın kaçırdığı tam ortada, 96 mil hızlı topa karşı orta sahaya uçar. Max’in Kirk Gibson / Willis Reed anı yolda. David Schoenfield, ESPN Kıdemli Yazar1 yıl önce ESPN İstatistiklerinden & Bilgi: Zack Greinke ilk vuruşta sekiz saha attı, tüm sezon ilk vuruşta en az sayıya sahipti ve Astros’a katıldığından bu yana en azına sahipti.Dan Mullen, ESPN.com 1 yıl önce Astros’tan Zack Greinke 1-2 sırasında sadece sekiz atış yaptı -3 birinci. Üç topun ikisi, çoğu eyalette hızlanma olarak kabul edilmeyecek çıkış hızlarıyla yarasayı terk etti. Kötü bir başlangıç ​​değil. Bradford Doolittle, ESPN Personel Yazarı1 yıl öncePregame: Röportajlar, BP, haberler, trivia & turuncu üstler ve mavi üstler. Orioles ve Pirates’ten bu yana en renkli 7. Oyun! https://t.co/FirobKFG1F— David Schoenfield (@dschoenfield) 31 Ekim 2019 / ** / / ** / Bakalım bu iki adam şu andan itibaren dokuz isteka birbirleriyle konuşuyorlar mı: David Schoenfield, ESPN Senior Yazar1 yıl önceNats hayranıysanız 7. Maçta ne giymelisiniz?

Elbette bir Brad Wilkerson forması: David Schoenfield, ESPN Kıdemli Yazar 1 yıl önce Nats, 7. Soto MVP. Belgelenmiş. Hadi gidelim !: World Series uzman seçimleri: Astros mu yoksa Nationals mı kazanacak? https://t.co/Mgt23cCZBO— Jesse Rogers (@ ESPNChiCubs) 30 Ekim 2019 / ** / / ** / Juan Soto, MLB tarihindeki en genç World Series MVP’si olma şansına sahip. Şu anda 1985 WS MVP Brett Saberhagen bu onuru elinde tutuyor.Dan Mullen, ESPN.com1 yıl önce Stephen Strasburg bu sezon sonrası 5-0.

Max Scherzer 3-0, 4-0 almayı umuyor. Aynı sezon sonrası en az 3-0 giden diğer takım arkadaşı çiftleri: Josh Beckett (4-0) ve Curt Schilling (3-0), 2007 Red Sox; Dave Stewart (4-0) ve Mike Moore (3-0), 1989 A’ları; Orel Hershiser (3-0) ve Tim Belcher (3-0), 1988 Dodgers.David Schoenfield, ESPN Kıdemli Yazar 1 yıl önce Daha önce 39 kazanan-hepsini alan Game 7s, yani 78 farklı SP vardı. Başlangıç, 12 maçta 0 koşuya izin verdi (ikisi 2,1 ve 0,1 vuruşluk kısa devre olmasına rağmen) ve 1 kez 15 kez daha koştu. David Schoenfield (@dschoenfield) 30 Ekim 2019 / ** / / ** / En iyi oyun skoru 7. Oyun: Sandy Koufax 1965, 3 vuruşluk bir kapatma ile (88), ardından Jack Morris 1991, 10 vuruşluk kapanışıyla (84).

En kötüsü: Walter Johnson 1925 (26). Bucky Harris, Pittsburgh’da yağmurlu, çamur kaplı bir alanda 9-7 mağlubiyetle 8 IP’de 9 koşu ve 15 vuruşa izin vermek için onu terk etti. – David Schoenfield (@dschoenfield) 30 Ekim 2019 / ** / / ** / Son 10 Game 7’den, yani 20 farklı başlangıç ​​sürahisinden sadece dördü daha fazla 6.1 IP yaptı: 2001’de Schilling (7.1), Morris 1991’de (10), Smoltz 1991’de (7.1) ve 1987’de Viola (8). Maç başına ortalama: 5.0 vuruş.

Bu gece kurtarıcılar bekliyoruz. – David Schoenfield (@dschoenfield) 30 Ekim 2019 / ** / / ** / 1950’den bu yana ilk 5 Game 7 karşılaşması (Game 7 performansına değil, atıcıların yeteneğine / itibarına göre): 1. Clemens -Schilling ’01; 2. Scherzer-Greinke ’19; 3. Tudor-Saberhagen ’85 (Tudor ’85 canavarına sahipti); 4. Koufax-Kaat ’65; 5. Gibson-Lonborg ’67 (Lonborg ’67’de Cy Young kazandı – David Schoenfield (@dschoenfield) 30 Ekim 2019 / ** / / ** / Görünüşe göre bu gece burada çok daha fazla Nats göreceğiz: David Schoenfield, ESPN Kıdemli Yazar1 yıl önceNationals kafesin yanında uzanırken, Alex Bregman vuruş pratiği kesintilerini yapıyor. Ve hayır, elindeki sopasıyla ilk üs çizgisinde koşmadı.Dan Mullen, ESPN.com1 yıl önceDave Martinez Trea Turner’a karşı patlaması sırasında, sığınağın üzerinde bir hayranın bağırdığını söyleyince büyük bir kahkaha atıyor, "Davey, kalbin!" Martinez, Eylül ayında bir kalp ameliyatı geçirdi. – David Schoenfield (@dschoenfield) 30 Ekim 2019 / ** / / ** / Ryan Zimmerman, bu gece Max Scherzer’den ne bekleyeceği konusunda: "Sanırım orada vintage Mad Max göreceksiniz. Güçlenecek.

Şişiriyor ve şişiyor."David Schoenfield, ESPN Kıdemli Yazar 1 yıl önceAJ Hinch, Anthony Rendon üzerine: "Oyunumuzdaki en etkileyici süperstarlardan biri. Ama umarım 0’a 4 yapar. Ve sonra offseason’da büyük bir kontrat alır."- David Schoenfield (@dschoenfield) 30 Ekim 2019 / ** / / ** / Bugün otelimde bir Nationals hayranına neden Houston’a geldiğini sorduğumda cevabı basitti "Maç 7, kardeşim." Ancak birçok Astros hayranı, bu gece için heyecanlı olmaktan çok altıda bitmediği için daha fazla hayal kırıklığına uğramış görünüyor. "Bir Astros hayranı bu öğleden sonra Houston depresyonda, dedi.Dan Mullen, ESPN.com1 yıl önceDünya Serisi MVP’sini kim kazanabilir?

Oyun 6 aracılığıyla Kazanma Olasılığı Eklenen Liderler (WPA); 1. Springer 0.47 2. Strasburg 0.37 3. Soto 0.32 4. Doolittle 0.31 5. Urquidy 0.21 6. Rendon 0.19 7. Alvarez 0.15 8. Bregman 0.13Paul Sabin, ESPN Analytics1 yıl önce 3 Ekim 2019 Paul Gutierrez ESPN Personel Yazarı CloseCovered Oakland Raiders for CSNBayArea.com ve Sacramento Bee, sekiz yıldır Pro Futbol Yazarları Derneği Üyesi Daha önce Los Angeles Times, Las Vegas Review-Journal ve Sports Illustrated’da Twitter’da çalıştı OAKLAND – Baskı? Bir playoff oyununda büyük ve sesli bir kalabalığın üzerinize geldiği dış köşede 92 mil / saat hızlı bir topun baskı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Daha önce bir kez yakalandıktan sonra, kendi Küba’nızdan kurtulmak için bir sal sürmeyi veya kış liginde beyzbol oynamayı deneyin. Tribünlerdeki ateşli silahların norm olduğu Venezuela."Tampa Bay Rays’ın şampanyayla ıslatılmış birinci kaleci Yandy Diaz, İspanyolca bir kahkaha atarak Küba’da muhtemelen bıçak ve palaları vardı, dedi. "Venezuela’da bir hata yaparsan belki vurulurdun."Bu durumda, Çarşamba günü Oakland Athletics’in kalbine bir hisseyi süren, Rays’in Rickey Henderson Field’daki 5-1 galibiyetinde bir çift karşı sahada tek başına ev koşusu yapan Diaz’dı ve bir vahşi kartı sersemle- 54.005 kişilik rekor kalabalık ve Houston Astros ile Tampa Bay’i bölüm serisine gönderiyor.Editor’s PicksHow the Rays beyzboldaki en küçük maaş bordrosu ile başarılı oluyor, Rays, A’ların güçlü AstrosAstros set ALDS rotasyonuyla eşleşmeye başladı; Bu arada Correa geri dönmeye hazırlanıyor2 RelatedThe A’lar, MLB rekoru kıran dokuzuncu üst üste galibiyet playoff oyununu düşürdü ve 2000 yılından bu yana galibiyetle ilerleyecekleri sezon sonrası oyunlarda 1-15’e düştü. kısık seyirci, 22 Temmuz’da sol ayağında ince bir kırılma yaşadıktan sonra Pazar günü 60 günlük sakatlıklar listesinden çıkan Diaz’a ulaştı. 18 Temmuz’dan bu yana bir maça girmemişti ve 2- A’larla karşılaşmadan önce 24’lük çöküş.