Direk Charles Leclerc’e, ikincilik ise takım arkadaşı Sebastián Vettel’e gidiyor.

Direk Charles Leclerc’e, ikincilik ise takım arkadaşı Sebastián Vettel’e gidiyor.

İspanyol çift, puanın üç bölümünde yer aldı ve Japonlara ve Ukraynalılara yakınlaşabilmek için her yönden iyileştirmelerin gerekli olacağını, çünkü altın ve gümüşün sırasıyla Rusya ve Çin’e önceden verildiği görülüyor. . Yürütmede Ona Carbonell ve Paula Klamburg 27.600 puan, sanatsal izlenim 36.8000 ve zorlukta 27.6000; üç bölümde beşinci sırada yer aldılar.

Ancak, ‘eşzamanlılıktaki güçlü duygular burada bitmiyor, çünkü bu sabah Gemma Mengual ve Pau Ribes ücretsiz ikili elemelere katılırken, öğleden sonra İspanya Clara ile ücretsiz takım rutininin eleme turuna katılacak. Basiana, Cecilia Jiménez, Meritxell Mas, Alba Cabello, Paula Klamburg, Cristina Salvador, Clara Camacho ve Sara Levy.

Max Verstappen (Red Bull) gridde üçlük bir ceza aldı ve bu da Meksika Grand Prix’sinde en sonunda Charles Leclerc’e (Ferrari) gidecek olan pol pozisyonuna mal oldu. Hollandalı oyuncu dördüncü pozisyondan başlayacak.

Bu, Uluslararası Otomobil Federasyonu (FIA) tarafından üçüncü çeyrek sonunda Finn Valtteri Bottas’ın (Mercedes) kazasının ardından Verstappen’in sarı bayrağı görmezden geldiği için yaptırım aldığını açıklayan bir açıklamayla açıklandı.

Sezon boyunca, bir pilot her görmezden geldiğinde sarı bayrağa üç ila beş pozisyon arasında bir ceza verildi, çünkü bunun nasıl belirleneceği komiserin takdirindedir.

Direk Charles Leclerc’e, ikincilik ise takım arkadaşı Sebastián Vettel’e gidiyor. Üçüncü sırada, bu Pazar altıncı dünya şampiyonluğunu elde etmek için bir ‘maç topu’ olan İngiliz Lewis Hamilton (Mercedes) start alacak.

FIA’nın açıklamasında: “33 numaralı aracın sürücüsü (Verstappen) 77’nin (Valtteri Bottas) düştüğünü itiraf etti, ancak sarı bayrağın farkında değildi. Sarı sektörde yavaşlamadığını itiraf etti.” Söz konusu yaptırımı belirlediği için, “mevcut tüm kanıtları ve pilotun ifadesini dikkate alarak, pilot, ehliyette üç pozisyon ve iki puanla cezalandırıldı.”

Hala görevlilerin kararını beklerken, Verstappen iyimserdi: “Bu pistte doğru dengeyi bulmayı hayal ediyorsunuz. Yarışta çok iyi bir arabamız var. Başlangıçta bir şey olsa ve bazı konumumuzu kaybetsek bile düşünüyorum. Zafer için savaşabiliriz çünkü büyük bir hızımız var. “Dedi.

Tekila Mercedes’te durmadan koşacak. Daha azı için değil. Ferrari bir yarış daha verdi ve Hamilton ile Maranello garajının diğer tarafında buna izin verilemez. O bir dünya şampiyonu değil ama Amerika Birleşik Devletleri’nde gelecek hafta sonu orada fethedilmesi için zaten tahtı hazırlıyorlar. 4 puanı kaldı.

Arnau montserrat

Yarışın başlangıcı, daha sonra Grand Prix sırasında görülenlerin antiteziydi. Dokunuşlar, kavgalar, sürekli sollama ile çılgın bir çıkış. Gerisi saf stratejiydi, kutuda çalışmak ve durakta dans etmek. Bu aynı zamanda Formula 1’dir. 

Leclerc, 5. virajda Vettel ile hafif bir dokunuşa rağmen starttan sonra birinci sırayı aldı. Alman, partneriyle mesafe ölçümlerini iyi hesaplayamadı ve arabanın arkasına bir dokunuş yaptı. Hamilton ve Verstappen’la ilgili bir dokunuş değil, tam gelişmiş bir olaydı.

Hollandalı, çok riskli, aceleci kararlarla kara, karanlık günler yaşadı ve her şeyden önce kötü sonuçlandı. Lewis’e gitti, dokundular ve işi bitirmek için İngiliz arabayı geçti ve ikisi çimlere çıktı. Bu eylem için Bottas’a yaptığı kadar zaman kaybetmedi.

Hamilton ile olan eylemi riske attıysa, Finli ile denediği kişi intihara meyilliydi. Evinden arabayı ona fırlattı, geçti ama sağ arka tekerleği Mercedes’in burnuna çarptı. Sonuç? Izgaranın delinmesi ve kuyruğu. Hak edilen ceza. Tüm bunlara göre, Sainz kareye giden başka bir çıkışta dördüncü oldu.

Oradan, Ferrari kendi felaketini kaynattı. Galeri için bir tane daha. Önce Leclerc’i geri kalanın kendisinin geleceğini düşünerek durdurdu. İki durak giden tek kişi oydu ve olmadı. Daha sonra, İngiliz kauçuğunun tutmayacağını düşünerek Hamilton’un durmasından sonra Vettel’i daha uzun süre yolda tutmaya karar verdiler. Oğlan dayandı.

Diğer Mercedes’in direksiyon simidi başka ellerde olsaydı daha kötü olabilirdi. Nth, Vettel ile savaşta iki katına çıkan, ancak ona arabayı zar zor gösteren Bottas ile ilgili hayal kırıklığı. 

Lewis, tekerlekleri her an patlayacak gibi görünen geleneksel dramatik radyo mesajlarına rağmen zaferi kapattı. O bunun ve şu anki F1’in kralı. Austin’de son atışı yapmayı umuyor. İyi bir kovboy gibi. 

Max Verstappen (Red Bull) gridde üçlük ceza aldı ve bu da Meksika Grand Prix’sinde en sonunda Charles Leclerc’e (Ferrari) gidecek olan pol pozisyonuna mal oldu. Hollandalı oyuncu dördüncü pozisyondan başlayacak.

Bu, Uluslararası Otomobil Federasyonu (FIA) tarafından üçüncü çeyrek sonunda Finn Valtteri Bottas’ın (Mercedes) kazasının ardından Verstappen’in sarı bayrağı görmezden geldiği için yaptırım aldığını açıklayan bir açıklamayla açıklandı.

Sezon boyunca, bir pilot her görmezden geldiğinde sarı bayrağa üç ila beş pozisyon arasında bir ceza verildi, çünkü bunun nasıl belirleneceği komiserin takdirindedir.

Direk Charles Leclerc’e, ikincilik ise takım arkadaşı Sebastián Vettel’e gidiyor. Üçüncü sırada, bu Pazar altıncı dünya şampiyonluğunu elde etmek için bir ‘maç topu’ olan İngiliz Lewis Hamilton (Mercedes) başlayacak.

FIA açıklamasında: “33 numaralı aracın sürücüsü (Verstappen) 77’nin (Valtteri Bottas) düştüğünü itiraf etti, ancak sarı bayrağın farkında değildi. Sarı sektörde yavaşlamadığını itiraf etti.” Söz konusu yaptırımı belirlediği için, “mevcut tüm kanıtları ve pilotun ifadesini dikkate alarak, pilot, ehliyette üç pozisyon ve iki puanla cezalandırılır.”

Hala görevlilerin kararını beklerken, Verstappen iyimserdi: “Bu devrede doğru dengeyi bulmayı hayal ediyorsunuz. Yarışta çok iyi bir arabamız var. Başlangıçta bir şey olsa ve bir miktar pozisyon kaybetsek bile düşünüyorum. Zafer için savaşabiliriz çünkü büyük bir hızımız var. “Dedi.

Havuzdaydı. Bu büyük bir sürpriz değildi ama yine de bir sürprizdi. Hollandalı, serbest antrenmanda rekabetçi olduğu konusunda uyarıda bulunmuştu ve durum buydu. Verstappen, üçüncü çeyrekteki ilk denemesinde büyük bir turdan ve Hamilton ve Vettel’in yılın ikinci pol pozisyonunu ve kariyerini elde etmeleri için turu mahveden bir Bottas kazasından yararlandı. Macaristan’daki sonuncusu. 

Arnau montserrat

Q1 her zamankinden daha heyecan vericiydi. Meksika’da sabah saatlerinde piste düşen yağmur, kauçuğun izini temizledi ve bu, ücretsiz pratikle iyileşmeyi fark etmeye yetmedi. Geçen her dakika düştü ve çok azı güvende. Sadece ızgaranın asil alanı. 

Büyük kurbanlar, dışarıda bırakılan Haas’dı. İlk 10’a veya Meksika’da sundukları gibi bir felakete girmek için rekabetçi bir araba yapabilirler. Düzensizlik ekibi yaptı.  

Sürprizler 2. çeyrekte geldi. Ferrari, Mercedes ve Red Bull, orta lastikleri takarlarsa kapakla geçer. Yarının yarışı için en verimli. Ancak hiç kimsenin beklemediği şey, Toro Rosso ve Carlos Sainz’in son kesiğe sarı lastik takılı olarak gitmeye çalışacaklarıydı.

Bu sadece Mclaren’in moralinin tavan yaptığını doğruluyor. Çok erken olsa bile. Cesurlardı ve işler iyi gitmedi. Sainz, son sektörde trafikle karşılaştı ve yarın medya ile başlamak için temiz bir tur tamamlayamadı. On birinci yaşındaydı ve hepsini hızlı bir turda ve softbolda oynadı. Q2’de kaçırmadı ve en hızlı dördüncü olarak geçti. 

Sonra Verstappen ortaya çıktı. Ferrari’ler ilk denemede uyuyakaldı ve Max birinci oldu. Hollandalı’nın beklemediği şey, Bottas’ın girişimi sırasında yaptığı bir kazanın onu direkte bırakmasıydı. Leclerc artık işi bitirmiyordu ve Hamilton da çok gerideydi. Vettel, üçüncü olmasından ve ilk rekorunu geliştirme imkânından yoksun olan asıl etkilenen kişiydi.

Kırmızı renge sahip ve sonunda maviye boyanmış bir direk. Yarışta Max için daha zor olacak.

Mclaren başını uzatıyor. Normal şartlar altında ilk altıda yer almaları gerekmiyor, ancak daha yüksek olma fırsatını bulurlarsa savaşmak için zaten eğitilmişler. Ve karar vermede kendini gösteren bir ekip olarak.

Sainz, ‘qualy’de yedinci olduktan sonra bir kez daha onayladı: “Zaten art arda birçok yedinci yer var, bu iyi bir haber. Bütün hafta sonu arabada rahat hissettim. 2. çeyrekte dışarı çıkmayı hayal ettik. Ortada, ancak üçüncü sektörde bir hata yaptım çünkü bir Toro Rosso beni biraz rahatsız etti. Birkaç onda bir eksikimiz var, ancak şimdiden büyük bir takım gibi düşünmeye başladık ve orta ile geçmeye çalışıyoruz “, dedi Madrid’den.

Oyun çıkmadı ama tüm sezon boyunca ilk kez deneme oradaydı: “Yarın soft için bir penaltı ile başlayacağız. Yarışta ortadan başlamaya göre yaklaşık on saniye daha yavaşlar ama yapacağız. grenlenmeyi kontrol etmek için arabanın dengesini iyileştirmeye çalışmalıyız. Bu devrelerde orta bölgeye liderlik etmekten biraz daha fazlasını yapabiliriz, “dedi Carlos iyimser bir şekilde. Puan almak için iyi bir fırsat. 

Bottas kazası nedeniyle biraz şansla ama Verstappen, Meksika parçasına aşık olduğunu gösterdi. 2017 ve 2018 yıllarında iki zafer kazandıktan sonra, gridin ayrıcalıklı konumundan üçüncüye gidiyor. Yılın ve kariyerinin ikinci pol pozisyonu.

“Çok ilginç bir gündü ama ilerlemek inanılmaz. Son yarışlarda, Ferrari’lerin yüksek bir hız noktasına sahip olduğunu ve burada onları aşmak ve geliştirmek zorunda olduğumuz bir direğe sahip olmak gerektiğini biliyorduk. Bu kadar zorlayan takıma teşekkür ederiz. yeni parçalar … “dedi Hollandalı, Red Bull’a güzel sözlerle. 

Pol pozisyonunun beklenip beklenmediği sorulan Hollandalı, “Her zaman bunu hayal ediyorsun ve otomobille dengeyi bulmaya çalışıyorsun. Üçüncü çeyrekte her şey mükemmel gitti” dedi ve ekledi: “Bu yıl ikinci değil, ilk başladım ve Her şeyi vereceğiz. Başlangıçta bir şey olursa yarış boyunca seçeneklerimiz olmaya devam edeceğiz “

Sağlık Bakanlığı, otellerin, turistik tesislerin, kamp alanlarının, karavan parklarının ve kısa süreli konaklama yerlerinin 26. günden önce zorunlu olarak kapatılacağını ilan eden bir Karar yayınladı. Karar bu gece BOE’de yayınlandı ve kapatmanın Kuruluşun müşterisi yoktur ve her halükarda bu Yönetmeliğin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren en fazla yedi takvim günü içinde.

AVRUPA BASIN

Alarm durumunun bildirildiği tarihte istikrarlı ve mevsimlik bir şekilde kalan müşterileri ağırlayan https://gamblingprofessors.com/tr/casinoslot/ turist işletmelerinin, ortak hizmetleri paylaşmak zorunda olmamak kaydıyla halka açılmasına izin verildiğini açıklar. Ancak bu kuruluşlar, alarm durumu sona erene kadar yeni müşteri kabul edemeyeceklerdir. 

2019 sonunda İspanya’da 550.476 odası ve 1.137 milyon yatağı olan ve 162.420 çalışanın hizmet verdiği 12.559 otel işletmesi vardı. 

1.928 adet dört yıldızlı otel, toplamda 244.318 adet olmak üzere en fazla oda sayısına ve 519.749 yatağa sahip olup, onu 119.770 oda ve 253.024 yatak ile üç yıldızlı oteller takip etmektedir. Sonuç olarak, en yüksek istihdam hacmi 2019 sonunda toplam 80.547 çalışanı olan dört yıldızlı otellerde gerçekleşirken, onu 31.111 kişinin çalıştığı üç yıldızlı otellerde takip etmektedir. 42.829 oda ve 90.352 yatak ile beş yıldızlı otellerin sayısı çok daha kısadır (281), ancak istihdamda daha yoğun olup 28.691 kişi istihdam etmektedir. Beş yıldızlı otellerdeki ortalama çalışan sayısı kuruluş başına 102 kişidir, dört yıldızın iki katından fazladır) 41.7) ve ortalama 16,2 kişinin çalıştığı üç yıldızlı otellerin çok çok üzerindedir. Ancak, yaklaşık 6.000, yaklaşık 80.000 yatak ve yaklaşık 11.000 çalışanıyla en fazla sayıda işletme pansiyonlar kategorisine kayıtlıdır.