Pakistan’ın sınırlı tarafının müdavimiydi.

Pakistan’ın sınırlı tarafının müdavimiydi.

Afridi’nin Pakistan’daki 2000 koronavirüsten etkilenen aileye rasyon sağlayarak ihtiyaç sahiplerine yardım ettiği bildiriliyor. Böylece Yuvi, resmi Twitter hesabına geçti ve Afridi’nin jestini övdü. “Bunlar test zamanları, özellikle daha az şanslı olanlar birbirlerini gözetmenin zamanı geldi. Biraz işimizi halledelim, @ SAfridiOfficial’ı destekliyorum. Covid19’un bu asil girişiminde @SAFoundationN. Pls donatekarona.com’da bağış yapın #StayHome @harbhajan_singh “

Bununla birlikte, bu Kızılderilileri kızdırdı ve sonuç olarak Yuvraj, çok eski zamanlardan beri Hindistan’la anlaşmazlık yaşayan komşu ülkeye desteğini genişlettiği için trolle edildi. Yuvi’nin eski takım arkadaşı Harbhajan Singh bile bağışlanmadı.

Bununla birlikte, eski hırpani solak sessiz kalmadı ve bir kez daha eleştirmenlerinden bir kez daha kaçınmak için Twitter’a gitti.

Ben bir Kızılderiliyim ve her zaman kan akacak

Yuvi, 1 Nisan Çarşamba günü şöyle yazdı: “En savunmasızlara yardım etmek için bir mesajın orantısız bir şekilde uçurulmasına yardımcı olacak bir mesajın nasıl olduğunu gerçekten anlamıyorum! Bu mesaj aracılığıyla elde etmeye çalıştığım tek şey, ilgili ülkelerdeki ppl’ye yardımcı olmaktı. heathcare, niyetim kimsenin duygularını incitmek değildi. Ben bir Kızılderiliyim ve her zaman maviye döneceğim ve her zaman insanlığı savunacağım. jai hind. “

pic.twitter.com/7h0t9009Gz

– yuvraj singh (@ YUVSTRONG12)

1 Nisan 2020

Yuvraj Singh, Team India’nın kişisel sorunlarla ilgilenmek için Upton gibi birine ihtiyacı olduğunu söylüyor

Yuvraj Singh, MS Dhoni veya Virat Kohli değil, Sourav Ganguly’i en iyi Hindistan Takımı kaptanı olarak seçti

Koronavirüs salgınının ortasında Shahid Afridi, Pakistan’daki Hindu ve Hıristiyan azınlıklar için rasyon kampanyası yürütüyor

Şu anda, tüm dünya, halihazırda 30.000 işaretini aşan genel ölüm oranına yol açan koronavirüs şeklinde büyük bir krizle uğraşıyor. Sonuç olarak, birçok ülke Hindistan’ın 14 Nisan’a kadar sürecek 21 günlük bir kilitlenme gözlemlemesiyle tam bir kilitlenme altında.

Dünyanın dört bir yanından kriketçiler evde karantina altında ve herkes için güvenli bir ortam sağlamak için sosyal mesafe uyguluyorlar. Birçok sporcu da bu krizin üstesinden gelmeye yardımcı olmak için büyük bağışlar yaptı.

İZLE: Rohit Sharma’nın kızı Samaira, Jasprit Bumrah’ın eylemini kopyalamaya çalışır, Hintli pacer tepki verir. | Fotoğraf – AP / Twitter | nbsp Rohit Sharma, koronavirüs krizinin ortasında ailesiyle evde kaliteli zaman geçiriyor Jasprit Bumrah Cuma günü, Rohit Sharma’nın kızı Samaira’nın eylemini kopyalamaya çalıştığı bir videoya tepki gösterdi Rohit Sharma’nın kızı Samaira, Hintli pacer hayranı gibi görünüyor

Hindistan’ın beyaz top kaptan yardımcısı Rohit Sharma’nın 1 yaşındaki kızı Samaira, Hindistan ve Mumbai Kızılderilileri takım arkadaşı Jasprit Bumrah’ın hayranı gibi görünüyor. Şu anda dünyanın en iyi hızlı bowling oyuncularından biri olan Bumrah, Hindistan ve Mumbai Kızılderilileri için Indan Premier League’de (IPL) muhteşem bowlingiyle birçok taraftarın gönlünü kazandı.

Cuma günü Bumrah, Rohit’in kızı Samaira’nın eylemini kopyalamaya çalıştığı sevimli bir video paylaştı. Sürekli olarak teriyerlere çivi çakmasına olanak tanıyan benzersiz bir bowling eylemi ile yetenekli olan Bumrah, dünya çapındaki genç kriket hayranları arasında bir hit oldu. Hızlandırıcı tarafından paylaşılan videoda, Samaira’nın elini kaldırıp Bumrah’ın eylemini kopyalamaya çalıştığı görülüyor.

Videoya tepki gösteren Bumrah, Twitter’da Samaira’nın ondan daha büyük bir hayranı olduğunu yazdı. Sanırım bunu benden daha iyi yapıyor @ ImRo45 @ritssajdeh! Onun benden daha büyük bir hayranı olduğumu rahatlıkla söyleyebilirim, “Bumrah videoyla yazdı.

Rohit Sharma’nın kızı Samaira’nın Jasprit Bumrah’ın eylemini kopyalamaya çalışmasını izleyin:

Benden daha iyi yaptığını düşünüyorum

@Evleneceksen

@kafadergisi

!Benden daha büyük bir hayranı olduğumu güvenle söyleyebilirim.

pic.twitter.com/rHP5g52e20

– Jasprit Bumrah (@ Jaspritbumrah93)

3 Nisan 2020

Mumbai Kızılderilileri beni mi özlüyor? – Yuzvendra Chahal trollü, Rohit Sharma, Jasprit Bumrah

İZLE: Ek saal hua nahi mere ko challenge karega? Rohit Sharma vahşice Rishabh Pant’i trol ediyor

‘Biz Hintliyiz, sadece Hintçe konuşacağız’, Rohit okulları Bumrah ile Instagram sohbeti sırasında trol yapıyor

Hintli kriketçiler, koronavirüs salgını nedeniyle ülke çapındaki kilitlenmenin ortasında zamanlarının çoğunu evde geçiriyorlar. Kriketçiler genellikle telaşlı bir programa sahiptir ve yurtiçi ve yurtdışı taahhütleri nedeniyle aileleriyle nadiren vakit geçirirler. Ancak koronavirüs krizi nedeniyle tüm kriket eylemlerinin askıya alınmasıyla Hintli oyuncular zorunlu molada rulette kesin kazanma yöntemleri evde kaliteli zaman geçiriyor.

Dünya çapında binlerce cana mal olan koronavirüs salgını nedeniyle turnuva ertelenmemiş olsaydı, yeni sezonda hem Bumrah hem de Rohit IPL franchise Mumbai Kızılderilileri için birlikte oynayacaklardı. Bumrah ve Rohit geçtiğimiz günlerde Instagram’da Hindistan Premier Ligi’ni ve yeni takım arkadaşları Chirs Lynn, Trent Boult ve diğerleriyle oynamayı dört gözle beklediklerini tartıştıkları canlı bir oturumda göründüler.

Wasim Akram, Tests.nbsp’de Shahid Afridi’nin vuruş yaklaşımını övdü | nbspPhoto Kredi: nbspBCCL Wasim Akram, Testlerde vuruş yapma zihniyetini değiştiren Şahid Afridi’yi selamladı Akram, Testler için vuruş stilini değiştirenin Sehwag değil Afridi olduğunu belirtti. Wasim Akram, Shahid Afridi ile bir YouTube sohbet programında göründü

Test kriketine bir sebepten dolayı oyunun en saf hali deniyor. Oyuncuların her iki topu parkın dışına atmaya çalıştıkları sınırlı sayıdaki kriketten farklı olarak, beş günlük format sabır gerektirir ve beş gün boyunca daha birçok bükülme ve dönüş söz konusudur. Ancak, Test kriketinin oynama şeklini değiştiren birçok oyuncu olmuştur. Hindistan’ın Testler’deki ilk üçlü yüzbaşı olan Hintli vurucu Virender Sehwag bunlardan biriydi. Sehwag’in el-göz koordinasyonu rakipsiz olsa da, efsanevi Pakistanlı kriket oyuncusu Wasim Akram, Testlerde sopayı açma zihniyetini değiştirenin eski Pakistanlı kriket oyuncusu Shahid Afridi olduğunu belirtti.

“Test kriketinde Sehwag daha sonra geldi ama 1999-2000’de Shahid Afridi Test kriketinde açılış zihniyetini değiştirdi. Atıcı ben olsam bile onu dışarı çıkarabileceğimi bilirdim ama aynı zamanda sınırlar için beni vurabileceğini de bilirdim. . Bir YouTube sohbet programında Afridi ile sohbet ederken, eski sol kol pacer, dedi.

Hem Afridi hem de Sehwag, oyun günlerinde en patlayıcı iki vurucuydu. Sehwag, kendi adı altında geleneksel biçimde iki üç yüzyıla sahip olan tek Hintli vurucu olmaya devam ediyor. Öte yandan Afridi, oyuna karşı da acımasız bir yaklaşıma sahipti ve çok sayıda bowling oyuncusunu kelimenin tam anlamıyla baskı altına aldı.

Akram, 1999-2000’de Hindistan’a karşı ilk testini yapan Afridi’nin nasıl turneye çıkmayacağını ve o zamanki kaptan Imran Khan ile katılımını nasıl tartıştığını hatırladı.

“Tur seçiminden önce İmran Han’ı aradım. Ona ‘dedim’ kaptan Shahid Afridi’yi tura çıkarmak istiyorum ama birkaç seçici buna karşı çıktı. Bana ” Onu kesinlikle almalısın, bir iki kazanacak ” dedi. Maçları test et ve ona vuruşunu açtır ” dedi eski sol kol pacer.

“Genelde İmran’la, bazen turdan önce, bazen tur sırasında çok konuştum ve önerileri her zaman işe yaradı” diye ekledi.

Bu turda Afridi, Chennai’de bir yüzyıl attı ve Pakistan’ın bu Testi kazanmasına yardım etti. İmran liderliğindeki taraf, seriyi 2-1 kazanmaya devam etti. Afridi, Test kariyerine hızlı bir başlangıç ​​yaptıktan sonra beyazlardaki yerini sağlamlaştırmayı başaramadı ve Pakistan için sadece 27 Test oynadı. Pakistan’ın sınırlı tarafının müdavimiydi. Öte yandan Sehwag, 23 ton puan aldığı 104 Testte Hindistan’ı temsil etti.

Shastri, Yuvraj’ın 2011 WC postnbsp’deki esprili tweet’ine yanıt verdi | nbspPhoto Kredisi: nbspIANS Ravi Shastri, Hindistan’ın 2011 Dünya Kupası’nı kazanan takımını Perşembe günü 9. yıldönümünde karşılamak için Twiter’e gitti. Yuvraj Singh, gönderide MS Dhoni’nin adını kaçırdığı için Hindistan baş antrenörüne esprili tarafını gösterdi. Shastri şimdi Yuvraj’a cevap vererek onu Dünya Kupaları efsanesi olarak adlandırdı.

Hindistan, Perşembe günü 2011 Dünya Kupası şampiyonluğunun 9. yıldönümünü kutladı ve taraftarlar bir kez daha ülke için 50’den fazla dünya şampiyonluğunu belirleyen MS Dhoni altılısını birbirlerine hatırlattılar. Bununla birlikte, olay aynı zamanda Hindistan baş antrenörü Ravi Shastri ile eski çok yönlü Yuvraj Singh arasında bir Twitter şakası platformu haline geldi.

Şu anki kaptan Virat Kohli ve Master Blaster Sachin Tendulkar’ı postada etiketlerken 9 yıl önce Hindistan’ın tekrar dünya şampiyonu olmasına yardımcı olanları tebrik eden Shastri oldu.

Ravi Shastri Twitter’da “Çok Tebrikler Çocuklar! Hayatınız boyunca değer vereceğiniz bir şey. Tıpkı 1983 # WorldCup2011 grubundan bizim gibi,” diye yazdı.

Birçok Tebrikler Çocuklar! Hayatın boyunca değer vereceğin bir şey. Tıpkı 1983 grubundan olduğumuz gibi

# WorldCup2011

@kafadergisi

@kafadergisi

pic.twitter.com/1CjZMJPHZh

– Ravi Shastri (@RaviShastriOfc)

2 Nisan 2020

Yuvraj, tweet’te kendisinin ve MS Dhoni’nin adından bahsetmediği için Hindistan baş antrenörünü trollemek için bir fırsat olarak gördü. Yuvraj, “Teşekkürler kıdemli! U beni etiketleyebilir ve mahi de biz de bunun bir parçasıydık (Sic)” diye yazdı.

Yuvi’nin esprili tarafını gören Shastri, güney pençesine parlak bir şekilde karşılık verdi ve onu Dünya Kupaları efsanesi olarak adlandırdı. “Dünya Kupalarına gelince, Sen Junior değilsin. Tussi Legend Ho,” diye yanıtladı Ravi Shastri

Dünya Kupalarına gelince, Junior değilsiniz. Tussi Efsane Ho

@Hayalhanemersin

!

https://t.co/bnZHTyFd8x

– Ravi Shastri (@RaviShastriOfc)

3 Nisan 2020

2011 Dünya Kupası finali, Hindistan’ın Sri Lanka’yı 6 kaleyle yendiğini gördü, Gautam Gambhir (97) ve MS Dhoni (91) en çok gol atan oyuncu oldu. Takımın 6 kaleli bir galibiyet elde etmesine yardımcı olmak için Men in Blue için şampiyonluk kazanan altıyı vuran Dhoni idi.

Bu, Dhoni’nin bir kaptan olarak kariyerindeki ikinci ICC unvanıydı ve Hindistan’ı finalde Pakistan karşısında az bir galibiyetle 2007 Dünya T20 zaferine götürmüştü. Bu arada Yuvraj, turnuva boyunca yaptığı şaşırtıcı katkılardan dolayı Turnuvanın Oyuncusu seçildi.