Recreativo ise evinde 1-0 yenildi.

Recreativo ise evinde 1-0 yenildi.

Badalona, ​​L’Hospitalet’te evinde 0-2’lik bir skorla kazandıktan sonra yeni bir zafer elde etme niyetiyle geldi. Konuk takımla ilgili olarak Gimnàstic Tarragona, düzenlenen son maçta evinde Barcelona B’yi 3-1 mağlup etmişti. Elde edilen sonuçtan sonra Badalonese takımı maçın sonunda beşinci olurken, Gimnàstic İkinci Lig B’nin lideri olarak devam ediyor.

24 Ocak 2021, 14:08 CET

Maçın ilk periyodunda hiçbir oyuncu gol atamadı, bu yüzden ilk 45 dakika boyunca skor ilk 0-0’dan hareket etmedi.

Aradan sonra, ikinci yarıda, oyunun sonundan kısa bir süre önce Pedro’nun golüyle, özellikle 89’da skoru açmak için oyundan yararlanan Tarragona takımının golü geldi ve düelloyu 0- 0’lık final sonucuyla bitirdi. 1.

Her iki koç da sıralarda hareket etti. Badalona antrenörü, Chema Moreno, Musa ve Joel Toledo için Jairo Cárcaba, Roger ve Cristian Márquez’e giriş yaparken, Gimnàstic Tarragona Fullana, Gerard Oliva, Quintanilla, Fran için Fausto, Pol Domingo, Pedro, Pol B. ve Joel Marin’e giriş yaptı. Carbià ve Bonilla.

Hakem yedi oyuncuya sarı kart cezası verdi. Badalona’dan Robusté, Robert, Musa, Llerena ve Cristian Márquez’e beş, Gimnàstic’ten Quintanilla ve Bonilla’ya iki sarı kart gösterdi.

23 puanla Gimnàstic Tarragona, oyunun sonunda İkinci Lig’e yükselmek için playoff yerine İkinci Lig B’nin liderliğini korurken, Badalona 16 puanla beşinci sırada yer aldı.

Ertesi gün iki takım deplasmanda oynayacak. Badalon takımı Lleida Esportiu ile karşılaşacak ve Gimnàstic Tarragona ise Olot’a karşı yapacak.

Veri Sayfası
Badalona: Dorronsoro, Robusté, Moyano, Llerena, Robert, Goyo, Galindo, Albiach, Musa (Roger, min. 75), Joel Toledo (Cristian Márquez, min. 87) ve Chema Moreno (Jairo Cárcaba, min. 65)
Gimnàstic Tarragona: Suárez, Quintanilla (Pedro, min.63), Marc Trilles, Joan Oriol, Albarrán, Fran Miranda, Fullana (Fausto, min.63), Bonilla (Joel Marin, min.85), Brugui, Fran Carbià (Pol B., min. 76) ve Gerard Oliva (Pol Domingo, min. 63)
Stadyum: Badalona Belediye Eyaleti
Hedefler: Pedro (0-1, dk. 89)

Balear Adaları, bu Pazar günü Balearic Stadyumu’nda yapılan ve 3-0’lık skorla sona eren maçta Majadahonda’yı yendikten sonra olağanüstü bir performansa imza attı. At. Balear Adaları, Poblense ile oynadığı son maçı 2-3’lük bir skorla kaybettikten sonra sıralamadaki skorunu geri kazanma niyetiyle karşı karşıya geldi. Rayo Majadahonda, önceki maçta Sanse’ye karşı 1-0 kaybetti. Bu skorla Palmesan takımı dördüncü olurken, Majadahonda maçın bitiminden sonra ikinci sırada yer alıyor.

24 Ocak 2021, 14:08 CET

Maç, 26. dakikada Peris’in golüyle Balearic Stadı’nda başlayan yerel takım için olumlu bir şekilde başladı. 31. dakikada Coro’dan gol atarak mesafeleri 2-0 yaparak mesafeleri artıran Baleares, ilk periyodu 2-0’lık skorla noktaladı.

İkinci yarıda, 60. dakikada Haro’nun golüyle farkını artıran ve maçı 3-0’lık final skoru ile noktalayan Palma takımının golü geldi.

Değişiklikler bölümünde Jordi Roger’ın Balear Adaları, Canario, Coro, Alfonso ve Vinícius Tanque için Alberto Gil, Baselga, Shashoua ve Fito Miranda’nın yerini alırken, Majadahonda antrenörü Antonio Iriondo, Juanjo, Casado’nun yerine Laerte, Carlitos, Raúl ve Ayoub’un girmesini emretti. , Vega ve Laerte.

Hakem üç oyuncuya ihtar vermeye karar verdi. Yerliler adına sarı kart Vinícius Tanque ve Canario’ya gitti ve Majadahonda adına Higor uyarıldı.

Bu parlak ekranla At. Balear Adaları, İkinci Lig B’de 12 puana yükseldi ve sıralamada dördüncü sırada kaldı. Rayo Majadahonda, bu on birinci günde ulaştığı İkinci Lig’e yükselmek için superbetin cepbank bonusu play-off pozisyonunda 19 puanla kaldı.

İkinci Lig B’nin bir sonraki turunda hem Rayo Majadahonda hem de At. Balear Adaları, iç saha dışında sırasıyla RM Castilla ve Atlético B’ye karşı yeni bir maç oynayacak.

Veri Sayfası
At. Balearik: Xavi Ginard, Cristian Pérez, Olaortua, Peris, Ferrone, Alfonso (Shashoua, min.77), Cordero, Haro, Canario (Alberto Gil, min. 69), Vinícius Tanque (Fito Miranda, min. 85) ve Coro (Baselga, en az 69)
Rayo Majadahonda: Dani Sotres, Vega (Raúl, min. 51), Rico, Casado (Carlitos, min. 45), Manu, Jesús Bernal, Juanjo (Laerte, min. 45), Mawi, Iturraspe, Rubén Sanchez ve Higor
Stadyum: Balear Stadyumu
Hedefler: Peris (1-0, min. 26), Coro (2-0, min. 31) ve Haro (3-0, min. 60)

Salamanca, bu Pazar Campo do Vao’da oynanan karşılaşmada 1-0 kazanan Coruxo’yu yenemedi. Coruxo, Zamora’ya karşı oynadığı son maçı 2-0’lık skorla kaybettikten sonra galibiyet yolunu kurtarmak niyetiyle geldi. Salamanca UDS, Deportivo’ya karşı 0-0 berabere kaldı ve yarışmada yapılan son maçta bir puan ekledi. Bu yenilgi ile Salamanca UDS oyunun sonunda dokuzuncu, Coruxo ise sekizinci sıradaydı.

24 Ocak 2021, 14:04 CET

36. dakikada Silva’nın golüyle golü açma şansı yakalayan ev sahibi takım için maç mükemmel bir şekilde başladı ve bu sonuçla maçın ilk yarısı sona erdi.

İki takım da ikinci yarıda gol atma şansına sahip değildi ve bu nedenle düzenleme süresi 1-0 skorla sona erdi.

Her iki koç da sıralarda hareket etti. Coruxo koçu Riki Mangana için Salgue’a giriş yaparken Salamanca UDS, Javi Navas, Ohemeng, Llorente ve Sergio Molina için Uxío, Telles, Mora ve Álvarez’e giriş yaptı.

Hakem Coruxo’ya dört sarı kart gösterdi (Mateo Míguez, Domínguez, Rivera ve Chevi), konuk takım ise hiç görmedi.

Bu galibiyetle Míchel Alonso’nun takımı düello sonunda 10 puanla sekizinci olurken, Lolo Escobar liderliğindeki takım yedi puanla dokuzuncu sırada yer aldı.

Takımlar bir sonraki maçlarını Second Division B’de oynamaya devam edecek: Salamanca UDS, bir sonraki maçında Guijuelo ile stadyumunda galibiyet yoluna dönmeye çalışacak, Coruxo ise Compostela’yı evinden uzakta oynayacak.

Veri Sayfası
Coruxo: Domínguez, Andriu, Jacobo Trigo, Manu, Riki Mangana (Salgue, en az 15), Borja Yebra, Mateo Míguez, Aitor Aspas, Antón, Rivera ve Silva
Salamanca UDS: Barbero, Iván Casado, Ayala, Candelas, Arroyo, Sergio Molina (Álvarez, min. 87), Amaro, Llorente (Mora, min. 80), Ohemeng (Telles, min. 80), Diego Chávez ve Javi Navas (Uxío, min .66)
Stadyum: Campo do Vao
Hedefler: Silva (1-0, en az 36)

Algeciras, bu Pazar Nuevo Mirador’da Recreativo’ya karşı 3-1 kazandıktan sonra dolabına üç puan ekledi. Algeciras, Marbella’ya karşı düzenlenen son maçta skorunu 0-0’lık beraberlikle artırma niyetiyle geldi. Recreativo, At’ı yenmişti. Sanluqueño düzenlenen son maçta. Bu skorla, yerel takım İkinci Lig B’nin liderliğine bırakılırken, Recreativo oyunun sonunda yedinci sırada yer aldı.

24 Ocak 2021, 14:03 CET

27. dakikada Juanito Serrano’nun attığı golle golü açma fırsatı yakalayan Algeciras ekibi için maç rakipsiz bir şekilde başladı. Yerel takım 36. dakikada Ubis’in attığı golle tekrar oyuna eklendi. 2-0. Recreativo, 41 dakikada Medine’den golle mesafeleri kısalttı, böylece ilk periyodu 2-1’lik sonuçla kapattı.

Aradan sonra ikinci yarıda 83. dakikada Daniel Sales’in golüyle araya daha fazla alan koyan Algeciras’ın golü geldi ve maç ışıkta 3-1 ile sona erdi.

Değişikliklerle ilgili bölümde, Salva Ballesta’nın Algeciras’ı Raúl, Iván ve Ubis için Dani Espejo, Daniel Sales ve Yelko’nun yerini alırken Recreativo’nun teknisyeni Claudio Barragán, José Antonio, Medina ve José Carlos’un yerine Santana, Chuli ve Víctor’un girmesini emretti.

Hakem toplam yedi kart gösterdi: Algeciras’a iki sarı kart, özellikle Álvaro Romero ve Juanito Serrano’ya ve üçü Recreativo’ya (Cera, Dani Molina ve Jesús Valentín). Ayrıca konuk takım Luís Madrigal ve Szymanowski’ye iki kırmızı kart verdi.

24 puanla Salva Ballesta’dan Algeciras, İkinci Lig’e yükselme playoff noktasında rekabette lider olmaya devam ederken Claudio Barragán liderliğindeki takım 13 puanla yedinci sırada yer aldı.

Ertesi gün iki takım deplasmanda oynayacak. Algecireño ekibi Marino ile karşılaşacak ve Recreativo bunu Las Palmas At’a karşı yapacak.

Veri Sayfası
Algeciras: Vallejo, Télis, Robin, Marc Llinares, Melchor, Armando, Juanito Serrano, Iván (Daniel Sales, min. 67), Álvaro Romero, Ubis (Yelko, min. 79) ve Raúl (Dani Espejo, min.61)
Eğlence: Yamaguchi, Antonio Leal, Jesús Valentín, Luís Madrigal, Cera, Dani Molina, José Antonio (Santana, min. 45), José Carlos (Víctor, min.61), Szymanowski, Medina (Chuli, min.61) ve Seth Vega
Stadyum: Yeni Lookout
Hedefler: Juanito Serrano (1-0, dk. 27), Ubis (2-0, dk. 36), Medine (2-1, dk. 41) ve Daniel Sales (3-1, dk. 83)

Ibiza, bu Pazar günü Camilo Cano Olimpiyat Stadı’nda (0-1) La Nucía’yı en az yenmeyi başardı. La Nucía, Herkül’e karşı oynadığı son maçı 3-1 mağlup ettikten sonra lig skorunu geri kazanma niyetiyle düelloyla karşılaştı. Konuk takım adına, İbiza At’ı yendi.